آیت الله آهنین ایران
261 بازدید
تاریخ ارائه : 5/9/2015 12:55:00 PM
موضوع: تبلیغ

به نام خداوند جان و خرد

آیت الله آهنین ایران

نعمتی بی بدیل به نام آیت الله خامنه ای

گویند ماهیی گفت به حدی  از آب و اهمیت آن شنیدم  که شیفته ی دیدن آب شدم از اینرو یک آرزوبیش  نداشتم و آن این که به وصال آب برسم .

 شخصی که می دانست در تب فراق آب می سوزم و بارها اشتیاقم را برای ملاقات آب درک کرده  بود ، گردنم را گرفت و در دل خشکی جای داد.

با افتادن در خشکی تنگی نفس به سراغم آمد و هرچه گذشت  بال زدن  و جان به لب شدن بیشتری نصیبم  شد تا این که همان شخص  مرا به جای نخستم برگرداند و گفت این مایع که سالهاست در درون آنی، آب است.

 هر چند اکثریت قریب به اتفاق مردم دریافته اند نعمت رهبری بدیل و نظیری ندارد و دریافته اند  که سخنان حکمت آمیز او در موضوعات گوناگون به خصوص در مساله هسته ای از چه وزنی بهره مند است و به خطوط قرمز او در مذاکرات هسته ای افتخار می کنند و با اشاره مقام معظم رهبری ، هر خطری را به جان خریدار خواهند شد ولی به نظر می رسد برخی ها نیز وجود دارند که کوتاه فکرتر از آنند که قدر وجود نعمت رهبری و مدیریت و اشارات راهگشای او را درک کنند.به همین دلیل نکات زیر را تقدیمشان می کنم:

سید حسن نصرالله در مورد مقام معظم رهبری فرموده اند:

« ...حقیقت آن است که ما در برابر شخصیتی عظیم و استثنائی هستیم؛ ولی بسیاری در این امّت از وی چیز زیادی نمی‌ دانند و احساس می‌ کنیم که این امام و این رهبر چه قدر در امّت خویش و حتّی در ایران، مظلوم و تنهاست؛ حتّی در جنبه آشکار و روشن شخصیتش، یعنی جنبه رهبری و سیاسی که در قالب رهبری بیست و دو ساله امّت تجلّی یافته است. شما در حقیقت در برابر شخصیتی قرار دارید که به معنای واقعی کلمه، دشمنان وی را محاصره کرده‌ اند و دوستان، حقّش را ادا نمی‌ کنند. دشمنان محاصره‌ اش کرده‌ اند و مانع رسیدن حقیقت و نور وی به جهان و امّت می‌ شوند و دوستان هم که حقّش را ادا نمی کنند.

مسئولیت ماست که این امام عظیم را به امّت بشناسانیم؛ تا از برکات وجود این‌ چنین رهبر، فقیه و متفکّری، بهره‌مند شود؛ متفکّری که به خیر امروز و فردا و دنیا و آخرت امّت می‌ اندیشد؛ کسی که در تمام سطوح با چالش‌هایی پنجه در پنجه می‌اندازد که در هیچ یک از دهه‌ ها و قرون اخیر، سابقه نداشته. این است هدف پر اهمّیت و حسّاس این کنفرانس... .»

کوفی عنان نیز  افتخار مقام معظم رهبری را نه فقط مخصوص ایرانی ها بلکه تمام مسلمانان دانسته و می گوید: ایرانی و مسلمانان باید افتخار کنند که چنین رهبری دارند! ای کاش ایشان دبیر کل سازمان ملل بودند!

 پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید:

«با توجه به مطالعاتی که من درباره مسیح داشته‌ام، در ملاقات با رهبر ایران، تمام ویژگیهای نوشته شده برای مسیح را در آیت‌الله خامنه‌ای دیدم و برایم متجلی شد که حکیم بزرگی در ایران نشسته است و به ذهن من خطور نمی کرد که او تا این حد همه جانبه نگر باشد. او حکیم و دانشمندی است که تصمیم‌گیری و تنظیم سیاست ایران با اوست و با وجود درایت و هوش سرشار وی، هیچ خطری متوجه ایران نمی‌شود.من در ملاقات با او معنای واقعی قانون اساسی جمهوری اسلامی و مفهوم ولایت فقیه و ولایت علمای دینی را که شنیده بودم، فهمیدم»

نتانیاهو:

«قبلا در باره خطر هسته ای ایران هشدار دادم،اما امروز می خواهم خطر پیچش تاریخ به نفع ایران را گوشزد کنم و بگویم و اعتراف کنم که آقای خامنه ای از تنگه خیبر در عربستان تا تنگه ی جبل الطارق در مراکش را به لرزه انداخته و ملت ها را به سوی خود جلب کرده است.دوستان هوشیار ما می‌دانند که خیلی وقت است رهبر ایران رهبر منطقه و مسلمین جهان است.»

و نکته ی آخر این که در این مذاکرات هسته ای وقتی بین کنگره و دولت امریکا ناسازگاری های دیده شد ،  برخی از کارشناسان امریکای  گفتند سیستم حکومت جمهوری اسلامی ایران بهتر از امریکاست زیرا اگر مجلس و دولت ایران با هم مشکل پیدا کنند و سر ناسازگاری داشته باشند ، رهبری ایران حرف آخر را خواهد زد .اما درامریکا ، چنین شخص بزرگی وجود ندارد که تصمیم نهایی را بگیرد.

وبرخی دیگر از غربی ها نیز مقام معظم  رهبری را  به «آیت الله آهنین »توصیف کردند.