حقوق بشر انگلیسی!
354 بازدید
تاریخ ارائه : 3/2/2015 1:02:00 PM
موضوع: تبلیغ

 به نام خداوند جان و خرد/

حقوق بشر انگلیسی!

سالهاست خاورمیانه سرشار از قتل و خونریزی شده است و هر بار به بهانه ای بسیاری از مردم به ناحق کشته و جمع بیشتری آواره می شوند. اسناد و تجربه نیز نشان داده است این جنگ های خانمان سوز توسط متکبرین و معاندین غربی طراحی و به اجرا گذاشته می شود.از اینرو برای شفافیت موضع انگلیس را در مورد تروریسم پاسخ و پرسشهای زیر تقدیم می شود:

جناب کامرون ازسیاست انگلیس در مقابل تروریسم بفرمایید؟

بریتانیای کبیر با دیگر کشورها و دوستانی که منافع مشترک فراوانی با هم دارند ،پیوسته در حال مبارزه بی ­امان با تروریسم منطقه ای وجهانی بوده اند.اکنون نیز برای مبارزه با تروریسم نیروهایی قدرتمند به خاورمیانه فرستاده ایم و با این که هزینه بر است ،به خاطر رعایت حقوق بشر و از پای در آوردن تروریسم ،حاضر به اجرای این طرح بزرگ شده ایم.

می گویند انگلیس و دیگر کشورهای غربی اقدامی عملی برای مبارزه با تروریسم انجام نداده اند ؟ اقدام عملی انگلیس در این مورد چه بوده است؟

کسانی که احساس می کنند ما در مبارزه با تروریسم جدی نیستم یا غافلند و یا تروریسم هستند.

چگونه می توان گفت انگلیس و امریکا در مبارزه با تروریسم جدی نیستند در حالی که اسرائیل را در دل خاورمیانه ایجاد کردیم تا برای همیشه پایگاهی برای مبارزه با تروریسم باشد.

بمباران های 22 روزه باریکه غزه و شهرک سازی در سرزمین فلسطین ،زندانی کردن هزاران جوان فلسطینی و به قتل رساندن دانشمندان هسته ای ایران و فرماندهان حزب الله و… در راستای مبارزه با تروریسم بوده است.

بسیاری می گویند جنگجویانی که داعش نام گرفته اند و نیز جبهه النصره فرزندان غرب هستند،نظر شما چیست؟

از این سوال شما فهمیده می شود که برخی ها از تروریسم برداشت درستی ندارند.به صورت شفاف اعلام می کنم از نظر ما مردم عراق و سوریه تروریسم و تروریسم پرور هستند .

مردم این کشورها از جنس مردم فلسطین هستند و باید به سرنوشت مردم فلسطین دچار شوند. قبلا هم گفتم ما نیروهای قدرتمندی را به خاورمیانه فرستاده ایم تا با تروریسم مبارزه کنند و از حقوق بشر دفاع کنند .منظور من از آن نیروها داعشیان ، و النصره بود . این نیروها هم تروریسم ها را می کشند و هم دشمنان اسرائیل را تضعیف می کنند و هم بهانه ای خواهند بود مهمات زیادی به فروش برسد.

علاوه بر این مردم آزاده جهان بیش از این متوجه می شوند مردم تروریسمی در خاورمیانه وجود دارد .به یقین وقتی چنین روشنگریی حاکم شود جوانان مسیحی دیگر کشورها متنفر از دین اسلام می شوند.

جناب کامرون از نظر جنابعالی واقعا داعشی ها تروریسم نیستند؟!

اگر تروریسم بودند اجازه نمی دادیم شهروندان ما چون محمد اموازی«جلاد لندن» و…به داعش بپیوندند!

اگر تروریسم بودند در روز روشن محموله های مهمات را تحویلشان نمی دادیم.

اگر داعشی ها تروریسم بودند عتیقه های موزه های موصل عراق و کشور سوریه را از آنها خریداری نمی کردیم.

اگر داعشی ها تروریسم بودند اجازه نمی دادیم در اسرائیل به مداوای آنها پرداخته شود.

اگر تروریسم بودند وقتی آن نیروی داعشی قلب جوان سوریه ای را به دندان گرفت هر گز از او پشتیبانی نمی کردم و با حالی لبخندی نمی گفتم عصبانی بوده است .

اگرآنها را تروریسم می دانستیم به کشورهایی چون عربستان و ترکیه و قطر اجازه نمی دادیم این همه به داعشی ها کمک کنند و یا داعشی اعزام کنند.

نیروهای داعشی شما تعدادی از مسیحیان و پیروان دیگر ادیان را نیز سربریدند آیا ذبح مسیحیان را نیز مبارزه با تروریسم می دانید؟

ما به دنبال اهداف بزرگتری هستیم و یکی از اهداف ما تامین امنیت اسرائیل و به خطر انداختن امنیت ایران است.و رسیدن به آن اهداف بدون دادن قربانی امکان پذیر نیست. ذبح شدن چند نفر کجا و اهمیت امنیت اسرائیل کجا؟

جناب کامرون بسیاری از کودکان عراقی در کوههای سنجار از تشنگی مردند و زنهای عراقی در بازار داعشی ها سوریه به فروش رسیدند بسیاری در قفس های آهنین به صورت زنده آتش زده شدند و زنان بسیاری چون نمی خواستند مورد تعرض داعشی ها قرار بگیرند اعدام شدند .کتابخانه ها وموزه موصل را نابود کردند آیا همه ی اینها دفاع از حقوق بشر است؟

هرکسی که بشر نیست همه ی اینها تروریسم بودند و اصلا دارای حقوقی نمی باشند.

اگر مسلمانی سگی از انگلیس یا آمریکا را بکشد چه قداامی خواهید کرد؟

در آن صورت جلسه شورای امنیت را برگزار خواهیم کرد قطعنامه ای شدید الحن درمحکومیت آن کشورصادر خواهیم کرد و تحریم همه جانبه را به اجرا خواهیم گذاشت.