وفای سگ و بی و فایی و خود فروشی برخی ها!
311 بازدید
تاریخ ارائه : 1/27/2015 12:21:00 PM
موضوع: تبلیغ

وفای سگ  و بی و فایی و خود فروشی برخی ها!

چند روز قبل کتاب ارزشمند چهل حدیث امام خمینی«ره»را گشودم تا نکاتی ناب ازآن امام سفر کرده برای یادداشت«دروغ کلید گناهان» انتخاب کنم.آن عالم الهی در ذیل روایت «دروغ بدتر از شراب است» نوشته بودند:« بدتر بودن دروغ از شراب واقعیت و به دور از مبالغه است و این توجیه و تفسیر از روایت ناشی از ضعف ایمان است.»

قرآن کریم نیز به صراحت می فرماید اولئك كالانعام بل هم اضل .این آیه ی شریفه نیز به شخصیت باطنی و جایگاه گروهی از انسان ها نظر دارد که به حدی از از ارزشها و یاد خدای مهربان فاصله می گیرند که در مرتبه ای پست تر از چهار پایان جای داده خواهند شد.

قرآن که سخن خداست برای ایمان داران بالاترین و محکم ترین سند است ولی برخی ها که به فقر ایمان و بینش اسلامی دچارند با تعجب می گویند مگر می شود  طایفه ای از انسان ها از چهارپایان پست تر باشند؟!

غافل از این که خداوند توانا ،حیوانات را با صفاتی مختلف و غرایزی گوناگون آفریده است.مثلا از بین حیوانات سگ را بسیار با وفا و علاقمند و دلسوز( انسان) آفریده است.

امام صادق(ع) می­فرماید:

«محبت سگ به صاحبش تا حدی است که  حاضر است جانش را فدای مال و جان صاحبش کند و هر چه در راه خدمت به صاحب و مالکش رنج و درد گرسنگی بکشد او را رها نمی کند.»(توحید مفضل).

حال این همه وفای سگ را ببینید و بی وفایی برخی از لندن نشینان ایرانی را که به هربهانه ای از جمهوری اسلامی ایران و ارزش های الهی فاصله می گیرند و گاه برای آن که سرسپردگی خود را به اثبات برسانند در صدا و سیمای کشورهای معاندحاضر می­شوندو ناجوانمردانه به انقلاب اسلامی و ارکان آن حمله می کنند! وحتی به  سمت به رسمیت شناساندن اسرائیل غاصب و کودک کش حرکت می کنند .یکی از همین لندن نشینان در پاسخ به سوالی در مورد مشروعیت رژیم صهیونیستی گفته بود:«این سوال خیلی خیلی سختی هست بگذارید بعدا به آن پاسخ بگویم!»

در مورد هولوکاست نیز گفته بود :« اگر حتی یک یهودی هم کشته شده باشد یک فاجعه جهانی رخ داده است؟»

و در سوال دیگری با مضمون حمله به ایران او می­گوید: «امریکا در مورد مسائل ایران و برخورد با ایران بایستی از قدرت هم استفاده کند!»

یا للعجب وفای این به اصطلاح روشنفکران را چه شده است که با شارلی ابدوها و اهانت کنندگان به رسول اعظم اسلام می سازند ولی با جمهوری اسلامی نمی­سازند؟! با کامرون  نخست وزیر بریتانیا که از نشریه شارلی ابدو و توهین به پیامبراکرم(ص)،دفاع کرد و گفت:«این بخشی از زندگی در یک کشور آزاد است!» می سازند ولی زیر چتر نظام جمهوری اسلامی قرار نمی گیرند؟!

آیا از منظر برخی ها ولایت کامرون و شارلی ابدوها  تا این حد ارزشمند است که هر گونه اهانت و تحقیری را به خاطر آن تحمل می کنند ؟! آری

 تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
اگر آدمی به چشم است و دهان و گوش و بینی
چه میان نقش دیوار و میان آدمیت؟
خورو خواب و خشم و شهوت شعب است و جهل و ظلمت
حیوان خبر ندارد زجان آدمیت

 در این مورد علاوه بر منافقین می توان  به سرسپردگی برخی ها در موضوع هسته ای به اسرائیل خبیث  اشاره کرد.«علي جمالي فشي، »  در 22 دي ماه 88 با جاسازي بمب در يک دستگاه موتورسيکلت و پارک کردن آن مقابل منزل شهيد علي‌محمدي، آن دانشمند هسته ای را به شهادت رساند و فقط در مقابل 120 هزار دلار   کشور  و دنیا و آخرت خود را فروخت. 

او پیش از اجرای حکم اعدام گفته بود :  «نمی‌دانم  چه بگویم خیلی از کارها و تجربه‌ها راه برگشت ندارد. پایان راه کج و بدی همین جایی است که من ایستاده‌ام.

من آینه آینده آنهایی هستم که در این راه گام بر می‌دارند.»